راهنمای خرید کارت هدیه مجازی :

در اپلیکیشن همراه بانک ایران زمین امکان خرید کارت هدیه مجازی برای کاربران ایجاد گردیده است و می‌توانید با انتخاب گزینه "کارت هدیه مجازی" آن را خریداری و به عزیزان خود اهدا نمایید.

در قدم اول می‌توانید مجموعه طرح‌های مورد نظر خود را اعم از ازدواج، نوروز، تولد نوزاد و ... را انتخاب نمایید. با انتخاب هر مجموعه، طرح‌های مربوطه نمایش داده خواهد شد.

در ادامه هریک از طرح‌های کارت‌ هدیه مجازی نمایش داده شده را با تعداد دلخواه به سبد خرید خود اضافه نمایید. لازم به ذکر است که در هر شبانه روز برای هر مشتری امکان خرید حداکثر 10 کارت هدیه مجازی وجود خواهد داشت. بعد از اتمام انتخاب و ثبت کارتهای هدیه مورد نظر، به منظور ادامه فرآیند خرید بر روی دکمه "تکمیل خرید" کلیک نمایید. در صفحه جدید، لیست سفارش‌ها و اطلاعات متقاضی کارت هدیه نمایش داده می‌شود. در صورت تایید اطلاعات نمایش داده شده بر روی گزینه "مرحله بعد" کلیک نمایید.

در این مرحله به منظور پرداخت کارمزد کارت هدیه مجازی، باید مشخصات کارت شتابی خود را وارد نمایید.

بعد از پرداخت کارمزد کارت هدیه مجازی، مشخصات تراکنش پرداخت، طرح و اطلاعات کارت هدیه مانند شماره کارت، CVV2 و تاریخ انقضا به شما نمایش داده خواهد شد.

برای انجام فرآیند شارژ کارت هدیه کافی است با کلیک بر روی گزینه "کپی کارت برای شارژ"، شماره کارت هدیه مجازی را کپی نموده و سپس گزینه "شارژ کارت هدیه" را انتخاب نمایید.

در صفحه شارژ بعد از انتخاب شماره کارت نقدی مورد نظر، مبلغ شارژ کارت را وارد نموده و در منوی "مقصد" می‌توانید شماره کارت هدیه مجازی خود را Paste و گزینه "شارژ" را کلیک نمایید و در صفحه انجام تراکنش شارژ کارت اطلاعات کارت نقدی خود را وارد و گزینه تایید را کلیک نمایید.

با شارژ کارت هدیه خریداری شده، لینک کارت هدیه مجازی به صورت پیامک از طریق سرشماره 30006905 برای شما ارسال خواهد شد و می‌توانید با ارسال لینک مذکور به شخص دریافت کننده هدیه، آن را اهدا نمایید.

لازم به ذکر است دریافت کننده کارت هدیه می‌تواند با وارد کردن شماره همراه خود در بخش "ارسال رمز دوم کارت"، به منظور انجام تراکنش‌های اینترنتی، رمز دوم را دریافت نماید و همچنین امکان دریافت رمز دوم کارت تنها برای یک شماره همراه وجود دارد.

کارتهای هدیه مجازی بانک ایران زمین را می توانید در خریدهای اینترنتی، پرداحت قبض، و خرید شارژ موبایل استفاد نمایید.

دانلود همراه بانک ایران زمین

ویدیو آموزشی