باشگاه مشتریان بانک ایران زمین را بیشتر بشناسیم ...🏆 بانک ایران زمین با راه اندازی باشگاه مشتریان تلاش داره شما رو به عنوان همراه همیشگی، کنار خودش داشته باشه. در باشگاه مشتریان بانک ایران زمین با برگزاری مسابقه ها و جشنواره‌ها سعی کردیم محیط شاد و صمیمی با شما داشته باشیم.

📢 برای اینکه با باشگاه مشتریان بانک ایران زمین آشنا بشید، متن زیر رو با دقت بخونید :

🔐 آیا شما میدونید عضو باشگاه مشتریان بانک ایران زمین هستید و بانک برای شما نام کاربری و کلمه عبور به صورت پیش فرض اختصاص داده ؟! برای همین منظور لطفاً عدد ۳ رو به شماره ۳۰۰۰۶۹۰۵ ارسال کنید تا نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال بشه. اگر مشکلی توی دریافت نام کاربری و کلمه عبور دارید لطفاً با شعبه تماس بگیرید. بعد از گرفتن نام کاربری و کلمه عبور به سایت باشگاه مشتریان مراجعه کنید و قبل از ورود به پنل کاربری خودتون، حتماً یک دور "قوانین باشگاه" را بخونید.

📎 لینک ها :

🔵 وب سایت باشگاه :
http://club.izbank.ir

🔵 قوانین باشکاه :
http://club.izbank.ir/Ghanoon_Club.pdf

🔵 پنل کاربری :
http://club.izbank.ir/Default.aspx

🎖 حالا که فهمیدید چطوری می تونید امتیاز کسب کنید و چقدر امتیاز دارید، وقتش شده که امتیازهاتون رو هزینه کنید :

🔰 جوایز نقدی :

💵 اگه مجموع امتیازی که به دست آوردین به 135.000 امتیاز رسید و 150 امتیاز هم توی بخش بانکداری الکترونیک کسب کردید، شما میتونید یک کارت هدیه 50 هزار تومنی از بخش هدایای نقدی بگیرید. برای داشتن این هدیه 20.000 امتیاز از مجموع امتیازهاتون کم میشه.

💵 اگه مجموع امتیازی که به دست آوردین به 270.000 امتیاز رسید و 150 امتیاز هم توی بخش بانکداری الکترونیک کسب کردید، شما میتونید یک کارت هدیه 100 هزار تومنی از بخش هدایای نقدی بگیرید. برای داشتن این هدیه 40.000 امتیاز از مجموع امتیازهاتون کم میشه.

💵 اگه مجموع امتیازی که به دست آوردین به 540.000 امتیاز رسید و 150 امتیاز هم توی بخش بانکداری الکترونیک کسب کردید، شما میتونید یک کارت هدیه 150 هزار تومنی از بخش هدایای نقدی بگیرید. برای داشتن این هدیه 60.000 امتیاز از مجموع امتیازهاتون کم میشه.

انتخاب ویژه چیست ؟ : شما می توانید با هزینه 3 برابری امتیازهای خود، سبد های بالا را بدون در نظر گرفتن امتیاز بانکداری الکترونیک دریافت کنید

🔰 قرعه کشی آنلاین چرخ گردون :

🎰 اگه شما از خط 100 امتیاز الکترونیک گذشته باشید و حداقل 135.000 امتیاز جمع کرده باشید، می تونید شانس خودتون رو توی یک دور قرعه کشی آنلاین چرخ گردون امتحان کنید. برای شرکت توی این قرعه کشی 8000 امتیاز از شما کم میشه.

🎰 اگه شما از خط 200 امتیاز الکترونیک گذشته باشید و حداقل 270.000 امتیاز جمع کرده باشید، می تونید شانس خودتون رو توی یک دور قرعه کشی آنلاین چرخ گردون امتحان کنید. برای شرکت توی این قرعه کشی 8000 امتیاز از شما کم میشه.

🎰 اگه شما از خط 300 امتیاز الکترونیک گذشته باشید و حداقل 540.000 امتیاز جمع کرده باشید، می تونید شانس خودتون رو توی یک دور قرعه کشی آنلاین چرخ گردون امتحان کنید. برای شرکت توی این قرعه کشی 8000 امتیاز از شما کم میشه.

نکته : شما برای شرکت در قرعه کشی های چرخ گردون باید از صفحه مربوطه بلیط الکترونیکی تهیه کنید و سپس وارد صفحه قرعه کشی چرخ گردون شوید

نکته : شما می توانید با هزینه 32.000 امتیاز به جای 8.000 امتیاز بلیط شرکت در قرعه کشی های چرخ گردون را بدون در نظر گرفتن امتیاز بانکداری الکترونیک دریافت کنید

🔰 خرید شارژ موبایل :

📱شما با بدست آوردن امتیاز های لازم، از طریق "سایت باشگاه مشتریان" بانک ایران زمین می تونید برای خودتون شارژ مستقیم تلفن همراه بخرید.

🎁 اگه شما 6000 امتیاز داشته باشید و امتیاز بانکداری الکترونیک شما به 35 رسیده باشه به راحتی می تونید از طریق ربات و سایت باشگاه مشتریان بانک ایران زمین شارژ مستقیم 2000 تومنی برای سیم کارت های اعتباریتون بخرید. بابت خرید هر شارژ 2 هزار تومنی 1600 امتیاز از شما کسر میشه.

🎁 اگه تونستید امتیاز بانکداری الکترونیک خودتون رو به 65 امتیاز برسونید، امکان خرید شارژ 5 هزار تومنی برای شما توی ربات هوشمند بانک ایران زمین فعال میشه. برای خرید هر شارژ 5 هزار تومنی 4000 امتیاز از شما کسر میشه.

🎁 اگه 95 امتیاز بانکداری الکترونیک داشته باشید، امکان خرید شارژ 10 هزار تومنی برای شما فعال میشه. بابت خرید شارژ 10 هزار تومنی 8000 امتیازتون کم میشه.

🔰 بازی و سرگرمی :

🎮 مشتریانی که علاقه مند به بازی و سر گرمی هستند می توانند در جشنواره بازی ها و سرگرمی های باشگاه مشتریان بانک ایران زمین شرکت کنند و جوایز نفیسی دریافت کنند

🔰 هدایای غیر نقدی :

🛍 باشگاه مشتریان بانک ایران زمین با همکاری شرکای تجاری خودش سعی می کنه با توجه به نیاز اعضای مشتریان بن کارت تخفیف کالا و خدمات میده . برای این منظور با ورود به پنل کاربری خودتون توی باشگاه و ورود به بخش "سبد هدایای غیر نقدی" از بن های تخفیفی که برای شما تهیه شده با خبر بشید.

🔰 درگاه دیجیتال باشگاه مشتریان بانک ایران زمین :

🔵 صاحبان کسب و کار حرفه ایی می توانند در قبال ارائه خدمات تخفیفی ویژه به مشتریان بانک ایران زمین برای خود یک کارتخوان مجازی دیجیتال باشگاه مشتریان داشته باشند

🔵 شما با استفاده از سامانه درگاه دیجیتال می توانید از ظرفیت میلیونی اعضای باشگاه مشتریان استفاده کنید و در قبال ارائه خدمات متمایز (تخفیفی) امتیاز جمع آوری کنید.

🔰 وب سرویس باز (API) :

⚙️ باشگاه با استفاده از ابزار وبسرویس باز (API) خودش، امکانی رو در اختیار اعضای خودش قرار میده که امتیازش رو خارج از محیط باشگاه هزینه کنه.

👌 نکته : دسترسی به سرویس های بالا از سایت باشگاه امکان پذیره.

🎤 سخن آخر :

🌺 از اینکه عضو باشگاه مشتریان بانک ایران زمین هستید خوشحالیم و برای شما آرزوی موفقیت میکنیم.