باشگاه مشتریان بانک ایران زمین را بیشتر بشناسیم ...
🏆 بانک ایران زمین با راه اندازی باشگاه مشتریان تلاش داره شما رو به عنوان همراه همیشگی، کنار خودش داشته باشه. در باشگاه مشتریان بانک ایران زمین با برگزاری مسابقه ها و جشنواره‌ها سعی کردیم محیط شاد و صمیمی با شما داشته باشیم.

📢 برای اینکه با باشگاه مشتریان بانک ایران زمین آشنا بشید، متن زیر رو با دقت بخونید :

🔐 آیا شما میدونید عضو باشگاه مشتریان بانک ایران زمین هستید و بانک برای شما نام کاربری و کلمه عبور به صورت پیش فرض اختصاص داده ؟! برای همین منظور لطفاً عدد ۳ رو به شماره ۳۰۰۰۶۹۰۵ ارسال کنید تا نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال بشه. اگر مشکلی توی دریافت نام کاربری و کلمه عبور دارید لطفاً با شعبه تماس بگیرید. بعد از گرفتن نام کاربری و کلمه عبور به سایت باشگاه مشتریان مراجعه کنید و قبل از ورود به پنل کاربری خودتون، حتماً یک دور "قوانین باشگاه" را بخونید.

📎 لینک ها :

🔵 وب سایت باشگاه :
http://club.izbank.ir

🔵 قوانین باشکاه :
http://club.izbank.ir/Ghanoon_Club.pdf

🔵 پنل کاربری :
http://club.izbank.ir/Default.aspx

🔵 ربات بانک ایران زمین :
https://t.me/izbankbot

🎖 حالا که فهمیدید چطوری می تونید امتیاز کسب کنید و چقدر امتیاز دارید، وقتش شده که امتیازهاتون رو هزینه کنید :

🔰 جوایز نقدی :

💵 اگه مجموع امتیازی که به دست آوردین به ۵۰.۰۰۰ امتیاز رسید و ۱۵۰ امتیاز هم توی بخش بانکداری الکترونیک کسب کردید، شما میتونید یک کارت هدیه ۵۰.۰۰۰ تومنی از بخش هدایای نقدی بگیرید. برای داشتن این هدیه ۲۰.۰۰۰ امتیاز از مجموع امتیازهاتون کم میشه.

💵 اگه مجموع امتیازی که به دست آوردین به ۱۰۰.۰۰۰ امتیاز رسید و ۱۵۰ امتیاز هم توی بخش بانکداری الکترونیک کسب کردید، شما میتونید یک کارت هدیه ۱۰۰.۰۰۰ تومنی از بخش هدایای نقدی بگیرید. برای داشتن این هدیه ۴۰.۰۰۰ امتیاز از مجموع امتیازهاتون کم میشه.

🔰 قرعه کشی :

🎰 اگه شما از خط ۱۶۰ امتیاز الکترونیک گذشته باشید و حداقل ۶۰۰۰ امتیاز جمع کرده باشید، می تونید شانس خودتون رو توی یک دور قرعه کشی آنلاین چرخ گردون امتحان کنید. برای شرکت توی این قرعه کشی ۴۰۰۰ امتیاز از شما کم میشه.

🔰 خرید شارژ موبایل :

📱شما با بدست آوردن امتیاز های لازم، از طریق "ربات" بانک ایران زمین می تونید برای خودتون شارژ مستقیم تلفن همراه بخرید.

🎁 اگه شما ۳۰۰۰ امتیاز داشته باشید و امتیاز بانکداری الکترونیک شما به ۳۰ رسیده باشه به راحتی می تونید از طریق ربات بانک ایران زمین شارژ مستقیم ۲۰۰۰ تومنی برای سیم کارت های اعتباریتون بخرید. بابت خرید هر شارژ ۲ هزار تومنی ۱۶۰۰ امتیاز از شما کسر میشه.

🎁 اگه تونستید امتیاز بانکداری الکترونیک خودتون رو به ۶۰ امتیاز برسونید، امکان خرید شارژ ۵ هزار تومنی برای شما توی ربات هوشمند بانک ایران زمین فعال میشه. برای خرید هر شارژ ۵ هزار تومنی ۴۰۰۰ امتیاز از شما کسر میشه.

🎁 اگه ۹۰ امتیاز بانکداری الکترونیک داشته باشید، امکان خرید شارژ ۱۰ هزار تومنی برای شما فعال میشه. بابت خرید شارژ ۱۰ هزار تومنی ۸۰۰۰ امتیازتون کم میشه.

🔰 بازی و سرگرمی :

🎮 مشتریانی که بازی های رایانه ایی رو دوست دارن ، باشگاه مشتریان بانک ایران زمین و کمپین محیط زیستی همین یک زمین اونها رو دعوت به بازی نگهبان جنگل میکنه، شما میتونید با هزینه امتیاز هاتون در این بازی، هر روز با دوستاتون مسابقه بدید، و با کسب رتبه برتر، هدیه دریافت کنید. اطلاعات کامل و نحوه شرکت در مسابقه رو میتونید از صفحه ویژه بازی نگهبان جنگل دریافت کنید :

http://club.izbank.ir/game.aspx

🔰 هدایای غیر نقدی :

🛍 باشگاه مشتریان بانک ایران زمین با همکاری شرکای تجاری خودش سعی می کنه با توجه به نیاز اعضای مشتریان بن کارت تخفیف کالا و خدمات میده . برای این منظور با ورود به پنل کاربری خودتون توی باشگاه و ورود به بخش "سبد هدایای غیر نقدی" از بن های تخفیفی که برای شما تهیه شده با خبر بشید.

🔰 وب سرویس باز (API) :

⚙️ باشگاه با استفاده از ابزار وبسرویس باز (API) خودش، امکانی رو در اختیار اعضای خودش قرار میده که امتیازش رو خارج از محیط باشگاه هزینه کنه.

👌 نکته : دسترسی به سرویس های بالا از سایت باشگاه و "ربات بانک ایران زمین" امکان پذیره.

🎤 سخن آخر :

برای با خبر شدن از اتفاقات و اخبار باشگاه مشتریان حتماً عضو کانال رسمی بانک ایران زمین باشید تا فرصت های بعدی رو از دست ندید.

https://t.me/izbank

🌺 از اینکه عضو باشگاه مشتریان بانک ایران زمین هستید خوشحالیم و برای شما آرزوی موفقیت میکنیم.